Čím dříve se začnou učit děti cizí jazyky, tím lépe!

zobrazeno 546×

Vloženo: 12. 8. 2015 12.55

Jaký program nabízí jazykové školky? A jak se mohou zapojit do výuky rodiče?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Petová, 31. 7. 2023, 0.18

Dobrý den, dítě jsem dala na angličtinu na Praze 8 na jazykovou školu Irislingua.cz. Moc se to dítěti líbilo. Příjemné prostředí a milá paní lektorka. Moc děkuji. https://irislingua.cz Jana Petová

starší kluky jsem už ve školce dala do kroužku angličtiny

Minnie, 6. 9. 2020, 10.42

Já jsem zastánce, ať se dítě napřed naučí mateřský jazyk pořádně, a pak teprve začít s dalším. Když bylo holkám 1 rok a skoro 5 let, byli jsme 16 dní v Londýně tak ta starší něco malo pochytila, ale nijak záměrně jsme neučili. Nejstarší dcera začala chodit na angličtinu ve školce jako předškolák a teď ji má od 1.třídy ve škole. Jde jí to perfektně.

ivanka386, 29. 11. 2019, 6.09

Jojo, tak s tímto souhlasím. Všímám si, že například angličtina pro děti je stále čím dál víc populární. Docela přemýšlím, že bych svého malého na nějaký takový kurz také přihlásila. Už jsem se po nějakých i dívala a například ty, co nabízí tady nevypadají vůbec špatně: https://www.akcent.cz/

novaklen, 4. 7. 2022, 13.04

Našeho prcka taky hodně baví angličtina. Dokonce je v ní už pomalu lepší než já. Ale tak já umím pouze takové základy. Nicméně ráda bych se angličtinu doučila. V dnešní době se tento jazyk určitě hodí znát. Přemýšlím jestli nezkusit třeba nějaké semináře nebo jazykové kurzy. Dívala jsem se, že to nabízí například tady: https://vox.cz/kategorie/kurzy-a-seminare/

WeruskaSK

WeruskaSK, 31. 8. 2018, 21.43

Suhlasim. Cim skor tym lepsie. Do 7r vie mozog najviac veci nasat

Žofinka

Žofinka, 30. 6. 2018, 21.39

Chodí k nám jedna paní a mluví na malou

Mygara

Mygara, 24. 3. 2017, 15.47

dnes jsou tedy možnosti až z toho přechází zrak

Martina1, 19. 2. 2017, 18.54

Tak u nás patří angličtina do TOP 3 vedle plavání a lyžování. Se synem jsem začala chodit do kurzu Baby Best Start- Helen Doron, když mu bylo 9 měsíců, další kurz v tomto systému Its a Baby Dragon a nyní Fun with Fluppe. Jsou mu 3 roky, komunikuje v angličtině stejně jako v češtině. Začali jsme chodit do Mezinárodní Montessori školky, kde se komunikuje hlavně anglicky a syn nemá problém. Je spokojený. Vždy když někde zaslechne angličtinu, tak se chce přidat ke konverzaci. Občas to je i problém Děti mají mozek jako houbu, rychle se učí, všechno vstřebávají a nejlíp hrou, což tento systém umožňuje. Doma anglicky nemluvíme. Dodržujeme pravidlo jeden člověk, jeden jazyk. Pravdou je, že nechce koukat na české pohádky, pouze v angličtině. Od září již do kurzu chodit nebudeme, stačí školka. Jsem však za kurzy ráda, bez nich by syn nebyl, tam kde je. Doporučuji všem!

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 9.54

do dvojjazyčné školky bych dítě nedala, ale plánujme angličtinu ve školce

Ivan Bielik, 13. 11. 2016, 8.21

Ahoj ja by som svojmu dieťaťu určite púštal rozprávky v angličtine a vybavené ale pri tom nejaké hry anglické mu zaobstaral A hneď ma uľahčený život do budúcna bezbolestnou formou. A taktiež super vec nie len pre deti je angličtina bez biflovania. Mám ju doma je to fajnovka. www.anglictina-bez-biflovani.cz/video-anglictina-pro-deti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů