Čím dříve se začnou učit děti cizí jazyky, tím lépe!

zobrazeno 30×

Vloženo: 12. 8. 2015 12.55

Jaký program nabízí jazykové školky? A jak se mohou zapojit do výuky rodiče?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivan Bielik, 13. 11. 2016, 8.21

Ahoj ja by som svojmu dieťaťu určite púštal rozprávky v angličtine a vybavené ale pri tom nejaké hry anglické mu zaobstaral A hneď ma uľahčený život do budúcna bezbolestnou formou. A taktiež super vec nie len pre deti je angličtina bez biflovania. Mám ju doma je to fajnovka. www.anglictina-bez-biflovani.cz/video-anglictina-pro-deti

Zuzka Čtvrtečková, 19. 11. 2015, 17.29

Osobně anglicky umím, ale nerada tak mluvím a malého bych si netroufla učit.

louskacek2, 3. 9. 2015, 22.16

Mam nekolik kolegyn kolik vychovavalo sve male dite dvojjazycne a bez problemu. ja jsem si na to netroufla pac ma anglictina neni sotprocentni. Ted mala zacne v ramci skolky chodit na anglictinu od 4 let a myslim ze to bude stacit:-).

mckvak, 2. 9. 2015, 20.49

Presne jak pise Estrela - taky nejsme v anglictine uplne dokonali, ale mozna lehke zaklady by sly ucit - na druhou stranu nejsme zbehli pedagogove a asi bych nevedela jak zacit

Estrela113, 17. 8. 2015, 20.41

Děkuji za pěkný článek, zajímalo by mě, kolik rodičů, kteří nejsou rodilými mluvčími skutečně s dětmi od útlého dětství tímto způsobem cizi jazyk nacvičuje. Já nemám angličtinu perfektní a trochu se bojím, abych dětem spíš neublížila .. chybovost, výslovnost.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight