Chytrá aplikace s rodičovskou kontrolou vám pomůže odtrhnout dítě od mobilu nebo tabletu

zobrazeno 7×

Vloženo: 20. 3. 2016 1.29

Závislosti na mobilních zařízeních a internetu propadá stále více dětí, často i předškoláků. Pokud nemůžete odtrhnout dítě od mobilu nebo tabletu, pomůže vám chytrá aplikace s rodičovskou kontrolou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zuzka Čtvrtečková, 5. 4. 2016, 20.33

Zatím se nás to netýká, ale jsem ráda, že ty programy a rodičovské kontroly existují

lazna, 24. 3. 2016, 13.56

Synovi bude osm let, ale mobil ani počítač mu zatím nedovolíme. Já osobně si myslím, že je na to brzo.

dáša, 22. 3. 2016, 14.02

Nás se to zatím netýká, synovi budou teprve tři roky. Ale tomuto období se jistě nevyhneme a už teď se ho lehce děsím. Aplikace vypadá zajímavě, pro malé děti bych určitě využila, minimálně k vyfiltrování stránek, pak se mi líbí i to oznámení polohy. Na jednu stranu jde tak trochu o ztrátu soukromí, ale v dnešní době bych nad tím asi uvažovala. Se starším bych se snažila dohodnout tak, aby nám to vyhovovalo oběma, ale nevím zda to bude reálné..

Katka, 22. 3. 2016, 11.15

To jsou hrozná čísla, tolik hodin před displejem. U nás se zatím daří držet děti od telefonů a počítačů, to je vůbec nejlepší ochrana.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight