Chytrá aplikace s rodičovskou kontrolou vám pomůže odtrhnout dítě od mobilu nebo tabletu

zobrazeno 105×

Vloženo: 20. 3. 2016 1.29

Závislosti na mobilních zařízeních a internetu propadá stále více dětí, často i předškoláků. Pokud nemůžete odtrhnout dítě od mobilu nebo tabletu, pomůže vám chytrá aplikace s rodičovskou kontrolou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 21. 4. 2021, 20.43

Dětem hlavně pořiďte kvalitní obal/kryt na telefon. Doporučuji stránku https://www.finecase.cz Nemají to tam moc drahé a hlavně mně vždy všechno přišlo za chviličku. A to se nebavím ani o tom, že všechno zboží mají skladem. Kdyby to šlo - jako že dnes nejde, tak bych se stavila za nimi do obchodu a poděkovala za všechno, co pro nás dělají.

tak to je super,to jim nainstaluji

Minnie, 4. 10. 2020, 13.32

Dcera už mobil má, ale aplikaci instalovat nebudem. Na sociální sítě dcera nemá dovoleno chodit a ještě nějaký ten rok chodit nebude.

Žofinka

Žofinka, 24. 6. 2018, 20.52

To není určitě k zahození mít nainstalované

mckvak, 7. 9. 2017, 12.23

V dnesni dobe je PC gramotnost nutna ale u malych deti by se to rozhodne nemelo prehanet

dadinkamaminka, 21. 4. 2017, 7.39

Já synovi pořídim mobil nejdřív tak v 9-10 letech, možná ještě pozdeji. Nevím, tahle aplikace je hodne užitečná... Je jenom dobre, ze něco takového existuje.

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 20.32

tyto programy jsou dobrá věc

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 12.54

je fajn, že tento způsob kontroly je možný

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 2. 2017, 20.42

Programy jsou dobra vecale myslim, ze za to muzou rodice, potrebuji se ditete zbavit tak ho posadi k pocitaci k televizi, nebo dite okouka, ze tam rodic cely den sedi

Zuzka Čtvrtečková, 5. 4. 2016, 20.33

Zatím se nás to netýká, ale jsem ráda, že ty programy a rodičovské kontroly existují

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů