Bylinky pro děti a maminky

zobrazeno 18×

Vloženo: 24. 3. 2016 20.47

Jak prakticky použít léčivé rostliny pro celou rodinu i děti od jara až do zimy? Jak snadno a kde je můžeme pěstovat a co vše nám jsou schopné byliny dát? Jaro začíná, tak se pojďme dát do toho!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.08

Bezva, díky!

Hana-Silhartova, 17. 5. 2016, 20.39

Přidali jsme se k těm, kdo začali věřit v zázračnou moc bylin. Léky nám asi plně nenahradí, ale využíváme jejich vlastností podporovat uzdravení a obohacujeme si jídelníček, vaříme čaje a vyrábíme sirupy. Zpestřujeme si pobyt v přírodě poznáváním nových bylinek.

Zuzka Čtvrtečková, 5. 4. 2016, 20.37

Se synkem jsme zasadili bylinky do truhlíku a budeme je dávat do vaření. Tak snad jsme na správné cestě

Jana V., 3. 4. 2016, 21.16

bezva článek, bylinky v kuchyni milujeme a nejen tam ....

Itany, 3. 4. 2016, 20.55

Mo krasne napsany clanek...s laskou a dekuji za inspiraci..

dáša, 1. 4. 2016, 15.09

Děkuji za článek moc se mi líbí. Chystám se teď na jaře na kopřivu, zkusím na vlasy, ale letos poprvé i pít několik dní v kuse. Snad se mi pročistí krev a dodá tělu potřebné látky. Líbilo by se mi i nějaké pokračování, třeba nějaká inspirace z toho Mathioliho herbáře. Třeba nějaký tip teď na jaro, co by se hodilo nasušit na zimu nebo na nějaké masti. Mám doma knihy, ale inspirace není nikdy dost.

lazna, 29. 3. 2016, 9.40

hezky napsané

snany, 25. 3. 2016, 14.12

Velmi užitečný článek, který si musím vytisknout a vložit do " kuchařky". Bylinky mám moc ráda, ale často tápu kde správně použít, experimentuji ,někdy je výsledek vynikající jindy propadák.

Katka, 25. 3. 2016, 8.43

Bylinkové čaje pijeme často. Polníček jsem zrovna naučila děti jíst, takže na jaře, právě včas ;o) Nejsem si jistá s tou třezalkou v létě, myslím, že se nedoporučuje, protože u senzitivní lidí může způsobit vyrážku. K zimnímu koření bych ještě přidala badyán.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight