Alternativy ke klasickým menstruačním vložkám a tampónům

zobrazeno 3×

Vloženo: 4. 7. 2016 22.56

Také používáte při menstruaci klasické vložky z obchodu? Průměrná žena menstruuje každý měsíc, po dobu 5 dní po více než 35 let svého života. To je velice dlouhá doba, která může zásadně ovlivnit naše zdraví.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zuzka Čtvrtečková, 1. 8. 2016, 21.17

Stále uvažuji o kalíšku..

darzanka, 26. 7. 2016, 18.54

O kalíšku jsem uvažovala, ale neumím si představit, že to někde v práci nebo na návštěvě vymývám. Látkovky určitě ne, jednak bych se v tom necítila moc jistě a taky si to moc neumím představit, jak když jsem někde mimo domov, to ukládám do pytlíku a po x hodinách se s tím doma v ruce peru..Asi zůstanu u tampónů a vložek.

Spernakovna, 25. 7. 2016, 16.32

Používáme látkové pleny, ale látkové vložky mi přijdou dost nehygienické,Přeci jen krev a menstruační brrr, musela bych to prát zvlášť a stejně bych měla špatný pocit.Nepoužívám ani tampóny, jen v nejnutnějším případě, takže houba ani kalíšek nepřipadá v úvahu.Ale vím, že kamarádka je s ním spokojená.

macina135

macina135, 15. 7. 2016, 21.58

Tak já jsem s kalíškem spokojená. Jediné co, tak na veřejných toaletách se špatně kalíšek myje, ale stačí očistit toaletním papírem. Každopádně počítejte s tím, že budete mít ruce od krve. Takže pokud budete venku déle, tak raději volte jinou alternativu - vložky nebo tampóny. Jinak doporučuji

snany, 15. 7. 2016, 21.22

Teď jsem zjistila, že musím i v oblasti menstruačních potřeb udělat zásadní změnu. Látkové vložky před x lety používala moje babička, ale věřím, že teď jsou o dost jiné. Pro mě však nevhodné, nedokáži si představit, že v práci skladuji použité vložky, jedu hodinu a půl domů a pak je peru. Pokud bych byla doma třeba bych se na to dívala jinak. Kalíšek bych asi správně nezavedla a houba mi příjde špatně udržovatelná. Asi začnu biovložkama a třeba se časem dostanu k látkovkám.

Pavla H., 15. 7. 2016, 12.12

Už jsem různé alternativy pročítala,ale bohužel.Látkové vložky či ta mořská houba mi přijdou nehygienické,určitě to bude i cítit a v létě si to vůbec neumím představit.Kalíšek je pro mě nějak nepředstavitelný,takže asi zůstanu u vložek,jen Bio a tamponů ...

mrkew, 14. 7. 2016, 19.38

Zůstanu u vložek a tamponů

louskacek2, 14. 7. 2016, 13.34

tak me osobne vadi i tampon ovsem snesu ho kdyz je teplo a chci se jit koupat. Pouzivam vlozky. Kalisek bych urcite zkusit ani nechtela prave diky odporu uz jen k tamponum. Morska houba ani omylem to mi prijde nehygienicke tez:-(

Petra Schoberová, 14. 7. 2016, 7.16

Ja osobne vlozky nesnesu,jedine se kteryma jsrm se citila prijemne byly poporodni vlozky.. O kalisku jsem take uvazovala ale zatim jsem se k tomu nejak nedostsla..

k.o.r.i.n.e.k, 13. 7. 2016, 19.46

Přemýšlím o kalíšku, ale zatím mám snad čas, pořád kojím a červená potvora zatím nedorazila

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight