41. a 42. týden (přenášení)

zobrazeno 39×

Vloženo: 4. 4. 2015 11.08

I když už byste nejraději rodila, přenášite. Zkuste horkou vanu, sex nebo vyšší fyzickou aktivitu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

dáša, 6. 2. 2016, 9.53

Špatné je, že se doktoři často netrefí dobře. A máte uvedeno, že přenášíte a přitom to ještě vůbec není pravda. Sestra u mojí gynekoložky si automaticky napsala Ms 4 dny a cyklus 28 dní. Čímž mi Tp vycházel o víc jak týden úplně špatně. Říkala jsem to pak doktorce a ta to sotva přepsala, je jim úplně jedno, že vám budou zbytečně vyvolávat. Podle mě také nutně neznamená, že když přenášíte je tam dítěti zle. Dítě se samo ozve až je dopečené. Dřív se taky rodily děti bez vyvolávání. Neříkám nesledovat, ale dnes je toho všeho urychlování nějak moc!

LenčaPar, 11. 7. 2015, 13.48

U nás nezabrala žádná rada, nakonec umělé vyvolání ve 41. týdnu

mckvak, 26. 6. 2015, 7.08

BYla jsem rada za porod temer v terminu. Preset delsi dobu s tim briskem - radsi nee

Janak, 9. 6. 2015, 23.02

Hezky napsane.

DenisaC, 3. 6. 2015, 16.10

Rodila jsem plánovaným cisařem, takže toto mě naštěstí minulo

JanaH, 7. 4. 2015, 14.39

Ano, je spousta babských rad... ale u nás nepomohla žádná. Oba kluky jsem přenášela - jednoho 4 a druhého 8 dní. Myslím, že dětičky mají prostě vlastní hlavu a když se jim ještě ven nechce, tak smůla

Estrela113, 6. 4. 2015, 12.02

Když jsem se připravovala na porod, dočetla jsem se ještě, že se dá vyvolat červeným vínem (nebo svařákem navečer), čajem z maliníku případně kořeněným čajem (hřebíček, zázvor, skořice). Nezkoušela jsem ani jedno, rodila jsem obě děti před termínem. Ale připravená jsem byla

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight