oblečení do šátku/manduky

zobrazeno 2067×

Vložil(a): Sabaha, 6. 10. 2016 22.46

Začalo ošklivé počasí a já začínám řešit, jak svého drobka obléknout do manduky, aby mu nebyla ani zima ani vedro. Miminky, co děti nosíte, jak je oblékáte? Kolik vrstev? Jaký typ oblečení? Děkuji za radu

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 29. 8. 2022, 23.54

Ja mám koupené supr overaly od Rischino, jsou bezešvé, ideální do šálky, nebo nosítka.

Martin Doležel, 6. 1. 2019, 14.52

Exkluzivní vlněné kabáty a kabátky si oblíbí každý..my jsme si je třeba pořizovali jako rodina, takže jsme teď krásně sladění..chcete pěkný vlněný kabátek nejen na zimu? https://www.sladimevas.cz/48-exclusive-vlnene

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 14.43

já jsem pro oblékání jako sebe, max. o jednu tenkou vrstvu více a jako kryt použít vlastní bundu

Pavla T., 2. 3. 2017, 15.53

První vrstvu dávám oběma z funkčního materiálu, dále tenké triko a tenčí mikču a bundu - na podzim/jaro. V zimě místo bundy zimní overal. Štrampliky a kalhoty. Dávám hlavně pozor na samotné chodidla, protože jak tak visí bývají dost studené i v botách. V případě že se počasí zhorší nebo fouká mám kapsu přes nositko že softshelu.

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 19.59

oblékám ho jako sebe+ čepice a pak mám obr bundu, do které se vejdeme oba. Ale maminy mají i sofistikované bundy speciálně pro nošení

Lenka Krajňáková, 15. 12. 2016, 14.17

Já mám tady tu bundu, je skvěla Kupovala jsem jí tady http://www.mamaja.cz/vyprodej-az-70-sleva/2/ teď na ní mají dokonce 30% slevu

Sabaha, 16. 12. 2016, 11.06

Já jsem nakonec koupila vlněný kabát od Angel wings a jsem strašně spokojena:-)Vlastně se můj partner plácl přes kapsu a koupil mi ho k vánocům:-)A jinak máme vlněné návleky přes oblečení, tenké bavlněné pod oblečení a chystám se ještě na fléru koupit nějaké vlněné merino oblečení, takže pořádná zima může začít.-)

Pavla T., 2. 3. 2017, 15.58

Vypadá krasne, já se chystám na Bonprix tam mají pěkné a levné.

vendy.z, 8. 10. 2016, 20.54

Vím, že mívají ty bundy s kapsičkama na dítě

snany, 7. 10. 2016, 18.01

Stejně jako sebe a pak nosící bunda

AllaŠvecová, 7. 10. 2016, 14.37

V nosici bunde plus chlapove mikine mela mala leginky,fusky a body dl.rukav. jinak jsem mela fleece overal z lidlu a pod nim to same

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 10. 2016, 9.17

Já jsem tedy do nosítka oblíkala stejně jako mě, akorát jsem přidávala na nožičky teplé ponožky, jelikož ty má venku a v zimě jsem přikrývala pod svou bundu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů