Krosna nebo Ergonositko u ročního dítěte

zobrazeno 1583×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 4. 7. 2017 10.23

U prvního syna jsem si z druhé ruky pořídila krosnu (to erga teprve začínala), využívala jsem asi od 8 měsíců do lesa na túry. Teď u nejmladsiho mám šátek i Ergonositko, používám ergo na záda. Teď ale pojedeme na hrebeny Orl.hor a ja přemýšlím spíše o krosne protože má lepší výhled než z nositka, také lépe vetra. Ale v nositku je více na těle (stabilnější), možná i lepší sedí, i když v krosne je také pěkné sedatko. Co vy maminky u ročního dítěte na delší túru Krosnu nebo Ergonositko?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 29. 8. 2022, 23.52

Zkoušela jsem krosnu a vůbec mi nesedla, takže u mne zvítězilo ergonomické nosítko. Máme Rischino Flexible a na dovolenou topka, nosíme v něm 1,5 letou.

Romanka40, 19. 11. 2019, 7.39

Nositko, nebo jsem si 2letou navazala do satku na zada

Kevin

Kevin, 2. 10. 2017, 20.29

Nositko

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.25

My používali krosnu....

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 8.16

máme jen nosítko, takže u mě by byla volba jasná

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 8.48

taky bych byla pro nosítko

Fuga

Fuga, 18. 7. 2017, 7.00

jak píšete, víte prd .-), mám oboje, ale prakticky používám jen nosítko, krosnu mám hodně starý typ a je méně pohodlná

Eliška Kozlova, 18. 7. 2017, 8.08

Také máme starší typ krosny. Jeli jsme s nakonec s ergem. Na horách mělo více 'nosicich' krosny, ale takové moderní, nové (asi z půjčovny) a hodně kočárků a takových vozíků co se dává za kolo.

Eliška Kozlova, 4. 7. 2017, 22.42

Tak jsme to zkoušeli s nositkem i krosnou, manžel tvrdí ze co se týče nošení je mu to jedno, jen děcko s nositkem si na záda sám neumí nandat, ja uz na to mám ten grif, a také z nositka byl hodně zpocený. Ale zase při chůzi terénem je stabilnější nositko. Co se týče Jirika tak ten byl z krosny u vytržení, furt se smál, kopal nohama a culil se na všechno kolem, při cestě si užíval výhled i trochu volnosti, jenomže to bylo hlavě tím ze to bylo nové a neokoukane. No tak zase vim prd Ale asi vezmu nositko, i do autobusu bude lepší, to si ho pridelam na břicho a na túru ho dám manželovi na záda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 7. 2017, 14.42

S tím pocením je to pravda, ale je fakt že v nosítku je fakt stabilní, ale já to mám vyřešené když mám jen nosítko

Lipi4, 4. 7. 2017, 21.54

I když jsem šátková, tak bych raději volila nositko.....

Eliška Kozlova, 25. 7. 2017, 8.56

Šátek mám také, ale používám ho jako hamak

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 7. 2017, 20.43

Mě přijde že krosna je těžší, já bych volila nosítko. Naše nosítko s námi bylo minulý rok třeba na hoře Říp a dneska s dvouletým synem na hradě Hazmburk

Eliška Kozlova, 4. 7. 2017, 22.33

Jenom o malinko, je to z hliníku a umělého vlákna, sedatko z funkčního, aby odvadelo pot, to je právě ta výhoda ja jsem z nositka totálně zpocena i syn

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 7. 2017, 22.39

Dneska jsem viděla, že šli nahoru na kopec s krosnou a pořád tam něco štelovali a zastavovali a tak mi to přišlo komplikované, ale já krosnu nikdy neměla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů