Koupání na cestách

zobrazeno 1538×

Vložil(a): Furciferka, 21. 11. 2017 21.23

Můj další dotaz opět souvisí s cestováním. Jak koupete miminko, když při pobytu mimo domov není k dispozici vana ale pouze sprchový kout? Jezdíme většinou vlakem, takže nemáme možnost vozit s sebou koupací kyblík nebo přímo vaničku. Nějaké tipy? Máte zkušenosti s nafukovací vaničkou?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivi182t, 23. 9. 2021, 8.56

Ahoj, my to děláme tak, že je normálně posadíme do té vaničky co je ve sprchovém koutě. Vždy se tam drží trochu víc vody a ucpeme odpad čímkoliv. Bereme jim dětské hračky do vody https://www.svetrelaxu.cz/magazin/detske-hracky-do-vody-jako-zpusob-jak-bude-koupani-bavit-i-vase-dite/ . Je to baví, já mám klid, protože se strašně neradi sprchují. Sprchy se bojí. Nevím proč.

naseivanka, 25. 10. 2020, 20.03

Když jsem měla malého Tadeáška, koupala jsem jej v takové málé plastové vaničce. Neměli jsme v bytu příliš velký prostor na větší komfort pro koupání malých ratolestí. Když nám trochu děti odrostly, dostaly se do puberty, pořídili jsme si k baráčku i bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/ Dnes do něho chodíme celá rodina.

Romanka40, 18. 11. 2019, 21.48

Pokud nebyla vana tak bud jsme sprchovali nebo jen jsem otrela vlhkou hadyrkou (pokid to bylo treba na 1 noc)

Furciferka

Furciferka, 27. 11. 2017, 22.03

Asi příště vezmeme pěnovou podložky, kterou dáváme do vaničky (je lehká a skladná). Dáme ji na dno sprcháče a osprchujeme. Asi nejjednodušší způsob, u kterého se ani jeden z nás nemusí namočit

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.42

Normálně jsem vlezla do sprchy s ním Jako v bazénu...Je to jen o zvyk.

Kikinka30, 24. 11. 2017, 7.09

Ja jsem vozila nafukovaci kruk do ktere jsem malou polozila i do sprchace

Furciferka

Furciferka, 27. 11. 2017, 22.03

To vůbec není špatný nápad

nikolava, 23. 11. 2017, 21.00

My s malym miminem nikde nebyli, a kdyz uz pak sedel, tak nam babicka pujcila velky lavor, kde se vesele cachtal

Mygara

Mygara, 23. 11. 2017, 18.37

já bych ho jen osprchovala, pokud by bylo jo špinavé

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 11. 2017, 21.16

ja vzdy mela dite kde umyt, a kdyz ne tak jeden den neumyte se nezbláznilo, jinak malinke dite bych resila jako v porodnici, polozene na ruce a vetsi bych treba do te sprchy posadila nebo oprela a osplouchla,

Aliisha

Aliisha, 22. 11. 2017, 20.29

Záleží na věku dítěte. Mrkněte na vaničku Stokke, ta se dá složit. Na cestu ideální. Já bych se vysprchovala s mimčem ve sprše.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů