Jak zabavit dítko na dlouhé cestě

zobrazeno 1928×

Vložil(a): eliska459, 29. 8. 2015 20.49

Maminky nemate něaky rady jak při dlouhých cestach zabavit 6m ditko. Jelikož autem moc nejezdime maly v něm neni moc rad. Snažim se ho zabavit ruznými hračkama zpivame, povidame adt ale vydži chvilku a pak brěči. Snažime se vyjiždět když ma jit spat ale i tak ne celou cestu prospi. Uz nevim jak ho zabavit behem cesty nemuzeme porad zastavovat to bychom asi nikdy nedojeli:-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.38

tak u tak malého dítěte je to problém, ale povídání může zabrat apod.

Kikinka30, 28. 3. 2017, 11.32

Po ceste delat blbinky kuk,zpivat,hrat delat sklebiky a popr jidlo a piti,pohodlna sedacka s moznosti poloh

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.09

Musí vedle něj někdo sedět a bavit ho. Dělat blbosti jako baf a vařila myšičku a tak

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 9.26

jsme na tom podobně, klid byl jen když spali

nikolava, 8. 11. 2016, 8.47

Náš syn prospí vždy téměř celou cestu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.09

Tak to máte dobré, to ten náš ne

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.38

Na okně jsme měli stínítko Lamaze s odepínací hrazdičkou, to mělo úspěch. Teď malému budou 3 a zabavujeme knížkami a časopisy

luciusmius, 29. 10. 2015, 6.41

My mame ctyri mesice a cestujem taky dost casto ale nase mala je takovej cumil nastesti musi videt kde se co sustne tak pripoutame to kouka co se to deje a kdyz se rozjedem kouka uz z okna a pozoruje co se tam deje a uplne nejlepsi jsou stromy a tunely to ma vyvaleny oci ale kdyz ju to nebavi tak na ni delam ksichtiky lechtam povidam zpivam...... aby se soustredila na me a ne na sedacku a je to ok jo a hodne pomaha dudlik my ho normalne moc nechcem ale v aute apred spanim je ok

mckvak, 2. 9. 2015, 12.14

Knizky bych moc nedoporucovala dost deti po tom zvraci - ale spis nejake hracky neco co muzou motat v rucicce popripade putit na CD detke pisnicky a zkusit i zazpivat - rikacky a tak

Zuzi, 31. 8. 2015, 22.19

Starsiho jsem v 6m zabavovala knizkama, ruznyma dobrutkama (zuzlal banan, rohlik) nebo i mleko v lahvicce...mame cestovni chrastitko, ktere je jen v aute a jeste jednu cestovni hracku...u toho mladsiho jsem v 6m kojila, u prsa mu bylo nejlip- byl pripoutany v sedacce a ja mu jen naklonila prso. Bud lelkoval nebo byl prisaty. Rikavam, ze jsem v aute stewardka pro deti ...nedavno jsem nekde cetla, ze kdyz cestujete s ditetem- nemusite se rozhodovat na ktere pumpe zastavite pac zastavite na kazde :D

katerinaf, 31. 8. 2015, 7.54

V tomto období je to náročné a také dětem bývá v autosedačce docela teplo, pro pocit pohodlí je důležité opravdu minimum oblečení a při vystupování raději přikrýt dekou. Mě se osvědčili samozřejmě postupně CD s písničkami (vedl Gott a jeho dětské písničky), zvukové, blikací hračky - dětská TV, mluvící-zpívací pejsek, zrcátko... Hry na schovávanou, říkadla, škádlivky a taky kukuřičné křupky do ruky, síťka na ovoce a zeleninu, lahvička s vodou na hraní i pití . ps a dostatek trpělivosti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů