Jak přepravovat dvě děti? :)

zobrazeno 1149×

Vložil(a): marqueta, 30. 12. 2017 21.27

Marně si lámu hlavu, jak to budu dětat :) a tak se zeptám na vaše zkušenosti. Koncem června se mi má narodit druhé dítko. Rézce bude tou dobou 1,5 roku. Každý den jezdíme s kočárkem do přírody, případně na výlety beru nosítko. Rézka začíná chodit, takže v červnu už bude běhat jak čamrda, ale velký sportovní výkony to asi nebudou. No a miminko pojede v hlubokým kočárku a co Rézka? Můžu ji nahodit do nosítka anebo vím, že jsou takový boardy ke kočárku. Nevím teda jestli se dají připnout ke všem kočárkům. No prostě mi vrtá hlavou, jak to dělají ostatní maminky a tak předem děkuji za vaše zkušenosti :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 23. 5. 2022, 14.11

Já jsem to vyřešila také nosítkem, měla jsem Rischino Flexible. Mladší syn byl v nosítku, starší dcérka v sportovním kočárku, rozdíl je mezi nimi 2 roky.

Romanka40, 18. 11. 2019, 21.47

Ke vsem se nedaji treba k mojemu to nejde. Ale nastesti dcera uz je starsi a kocarek pro 2m vubec nepouzivame 🤣

vendy.z, 2. 1. 2018, 17.29

Já mám ten Lascal maxiboard - jde ke každému. Nabízím ho na Sbazaru a zatím se nikdo neozval. S ním jsem byla spokojená, předtím jsem hodně četla recenze, který je nejlepší. Také jsem měla chvíli sourozenecký kočárek, ale to je když hodně chodíte...

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 2. 1. 2018, 19.29

My právě hodně chodíme, chodíme nejvíc v terénu a tak si myslím, že board nebude moc vhodný. Takže už jsem v podstatě rozhodnutá pro sourozenecký kočárek a případně zapojím nosítko.

NiFee

NiFee, 2. 1. 2018, 12.21

Ja mam rozdiel 17 mesiacov. Malý je v nosici (satke) a starsia pešo alebo v kočíku . Surodenecký košík je podla mna zbytocnost.Ak mas nositko tak by som to riesila takto. za mna je to dokonalé. Mladsí sa ti nenauci na nosenie toho sa bat nemusis ja ho doma necham v pohodicke lezat a sam aj zaspí ked sa mu zachce.

Gabill, 1. 1. 2018, 22.11

Keď je taký malý rozdiel medzi deťmi, tak asi najlepšie bude súrodenecký kočík.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 7.18

já to zatím neřeším, ale švagrová má kočár na 2 dítka

Janna, 31. 12. 2017, 19.20

Miminko bych navázala do šátku (ev. dala do nosítka) a starší do kočárku

jitkamety

jitkamety, 31. 12. 2017, 14.11

Ja bych zkusila jak píšou maminky, kočárek pro 2 děti

Mygara

Mygara, 31. 12. 2017, 13.24

podle mě jste akorát ještě vynechala možnost kočárku pro dvojčata

nikolava, 31. 12. 2017, 13.01

Já čekám koncem dubna druhý dítě, syn bude mít 2 roky a 8 měsíců, plánujeme pořídit skate ke kočárku, zatím se v tom ale nevyznám

louskacek2, 31. 12. 2017, 14.16

Ja myslim ze to uz ani neni treba:-). Ten skejt neujede vse, obrubaky atd. nic moc. Je to fakt na rovinku a jen na popojizdeni.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 2. 1. 2018, 19.33

To je právě to, co mě na skejtu taky odrazuje. Jezdím hodně v terénu, vlastně každý den a myslím, že by ty vibrace Rézka v 1,5 roce neustála a když už jedu do města je to taky pěkný tankodrom. Na kočárku mám velká nafukovací kola a je to paráda. No už jsem se asi rozhodla pro sourozenecký kočár.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů