Ket

zobrazeno 1814×

Vložil(a): Kocicidzusnaex, 3. 8. 2019 13.51

Ket nam nevychází,jak se smířit byt bez ditete( resp.nemit 2.mimi)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kocicidzusnaex, 5. 8. 2019, 9.03

To sice ano, ale porad sem na vazkach- jestli zkusit dalsi ivf - ale představa zase všeho znova, těch testu, čekání na darkyni... je to u me tak 50/50 jestli do toho znova jít a nebo to proste nechat a užívat si malé a dopřát ji... achjo, mame domecek a druhy pokojíček je tak prazdny

V007A, 5. 8. 2019, 6.43

Soustřeďte se na to vaše jedno dítě, užívejte života a netrapte se nad myšlenkami s druhým.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 8. 2019, 20.45

Budte rada aspon za to jedno, nekdo nema zadne a taky to prezije.

Lenička, 3. 8. 2019, 23.00

Znám páry které nemohli mít děti a najednou se to povedlo.

Teryk92, 3. 8. 2019, 21.57

Hlavně si užíjte na maximum to jedno. Je super, že je aspoň to jedno.

Fuga

Fuga, 3. 8. 2019, 20.29

Je výhra, že máte i to jedno, co by za to někdo dal

Leňulka, 3. 8. 2019, 18.40

Taky se nám nedaří druhé. Máme holčičku také pomocí asistované reprodukce. A smířili jsme se, říkáme si aspoň jedno máme, bohužel je dost párů co nemají ani to jedno. Třeba kamarádka je jí už 45 a nemá žádné, dlouho se nic nedařilo a když se konečně povedlo (dvojčata) tak to nedopadlo dobře a další už mít nemohla

patricia077

patricia077, 3. 8. 2019, 16.56

Lepší rozhodně jedno než nic

Minnie, 3. 8. 2019, 15.35

Chápu vás, sama si neumím představit mít ,,jen" jedno dítě, i když jsou lidé kteří nemají ani to jedno... zkusila bych klasickou adopci.

Nikoll, 3. 8. 2019, 15.13

Asi bych si užila že mám aspoň to jedno <3 dcera asi také kvůli mým zdravotním problémům zůstane jedináčkem, a nepřijde mi že by nějak trpěla, a o to víc se jí mohu věnovat

Kocicidzusnaex, 3. 8. 2019, 15.14

Ano, ted se jim věnujeme, ale nepremSlela jste ze az bude starší a pak dospěla, ze ji sourozenec bude chybět... nejak se s tím nemůžu smirit

LucieS

LucieS, 3. 8. 2019, 15.47

Proč by jí nutně měl sourozenec chybět? Já jsem jedináček, moje mamka je jedináček, dcera je jedináček (druhý v plánu nemáme) a nemyslím si, že bychom trpěly. Naopak znám několik případů, kdy se sourozenci mezi sebou nesnáší a nebaví se spolu.

Leňulka, 3. 8. 2019, 18.44

přesně. Já se bavím jen s bráchou, se ségrou se nesnesem. Taťka má jednu ségru a jestli se vidí jednoou za 2roky tak je to moc a nijak se taky nebaví. To stejné mamka a to má 5 sourozenců a taky se nestýkají, nebaví, když už se náhodou potkaj tak se poštěkaj a nebo kolem sebe chodí jako cizí apod.

petralak

petralak, 3. 8. 2019, 22.51

Jsem jedináček a když mi umřela maminka, uvědomila jsem si, že až umře tatínek, už vlastně nemám nikoho z rodiny.... ono sice kamarádi jsou kamarádi, ale rodina je rodina...

Minnie, 4. 8. 2019, 15.00

Mě zas sourozenec chyběl, ve školce jsem záviděla dětem co měly bráchu, ségru. Pod stromeček jsem nechtěla nic, jen miminko... v 6 letech jsem se dočkala a dodnes máme super vztah. A i na svých dětech vidím, jak jim sourozenectví prospívá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů