Kdy jít na CAR?

zobrazeno 2718×

Vložil(a): Martinkaaa, 28. 3. 2015 17.48

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, po jaké době marného snažení jste se rozhodly obrátit se na nějakou CAR? Myslíte, že po roce a půl už je čas to tímto způsobem řešit nebo bysme měli ještě vyčkávat? Děkuji moc za odpovědi.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.55

doporučuje se jít po roce, takže klidně jděte

Nela Bodnárová, 8. 1. 2018, 11.31

Ahoj,já jsem šla. Cca po 2 letech,ale nebála bych se jít i dříve.Já osobně jsem dala hlavně na doporučení gynekoloda.

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 12.49

po 1,5 roce bych už šla, říka se po roce

Aliisha

Aliisha, 19. 12. 2016, 21.03

My šli cca po roce a pul.

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 13.49

po roce snažení většinou a od určitého věku (myslím 35 let) po půl roce

Leňulka, 27. 9. 2016, 18.45

Běžně gynekologové to řeší po roce marných pokusů, mě dr poslal na laparoskopii, zjistit průchodnost vejcovodů (co v CAR stejně chtějí) potom mi nasadil hormony a snažili jsme se doma, nevyšlo to. Po 3letech snažení a pokusů s pomocí gynekologa jsme zamířili do CAR a za půl roku jsem byla těhu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 8. 2016, 10.03

Po roce snažení, ono je dobré to řešit dřív než se stresovat roky ...

michaelanavrc, 29. 7. 2016, 12.46

My jsme byli az po 3 letech v stellartu v teplicich. Ale je pravda ze resit by se to melo asi driv, min zajit na nejaka vysetreni atd a zjistit jestli neco neni spatne, at se nestresujete a nesnazite pro nic za nic

Leňulka, 4. 6. 2016, 9.33

Říká se, že po roce marného snažení. Nicméně první rok to gyn. neřešil, potom začal hledat příčinu, poslal mě na laparoskopii kvůli průchodnosti vejcovodů, kde se zjistilo, že je vše v pořádku. Potom se to zkoušelo půl roku a nic. Pak mi gyn. nasadil Clostilbegyt a pro ovulaci Pregnyl. A snažení a snažení. Vyzkoušeli jsme 2cykly a udělala se mi bulka v prsu, takže mamograf a jiná vyšetření, prý je to jen z těch hormonálních léků. Potom jsme s manželem zkoušeli různé bylinky, vitamíny, já cvičení a masáže atd. Prostě ani nejde vyjmenovat co vše jsme vyzkoušeli. Nepomohlo na to ani nemyslet. Půl roku jsme to nechali protože jsme plánovali a zařizovali svatbu, do toho práce, přesčasy atd. ani nebyl čas na to myslet. A nic ani to nepomohlo. Půl roku po svatbě jsem už navštívili CAR, 3roky od začátku snažení. Během měsíce jsme podstoupili spoustu testů a vyšetření. Výsledkem bylo, že jsme oba naprosto v pořádku a není u nás problém. Začali jsme hned další cyklus s IUI v nativu (přirozeném cyklu, bez léků) první 3 IUI bez úspěchu. Dr už chtěl ať se rozmyslíme nad IVF. To jsme řekli, že zatím nechceme a zkusíme ještě 3x IUI. Nasadili léky Clostilbegyt a Pregnyl, po zákroku Duphaston. Byl červen a já plánovala, že si v červenci vezmu na prázdniny ségry děti. Podstoupili jsme 5 IUI a objednali se na srpen na imunologii a pak, že by jsme zkusili IVF. Neřešila jsem, nevěřila, že by to vyšlo a měla jsem jiné plány, léto se synovci, dovolená s manželem. A hle ms se nedostavila

Klára11, 29. 3. 2015, 21.06

Taky bych po takové době někam zašla to zkonzultovat. My jsme šli asi po roce a chvíli nato jsem otěhotněla, ale věřím, že mi pomohlo to, že jsem to s někým probrala a zjistila si možnosti a trochu se uklidnila, ten stres taky dělá hodně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů