Druhé dítě

zobrazeno 2066×

Vložil(a): Leňulka, 24. 3. 2017 8.23

Maminky co máte dvě a více děti, za jak dlouho se vám povedlo otěhotnět? A jak to bylo u prvního? My jsme se o první dítě pokoušeli 3,5roku a vyšlo to až pomocí lékařů, na příčinu nepřišli, dle všech testů jsme v pořádku. Teď se už 5měsíců snažíme o druhé a pořád nic, a to jsem myslela, že to po prvním už bude snadnější.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 1. 2. 2019, 15.06

Já poprvé otěhotněla až po 4 pokusu IVF, podruhé asi rok po porodu přirozeně,bohužel jsem v 6 týdnu potratila.

ivka.ajda

ivka.ajda, 14. 12. 2017, 14.16

Na první jsme čekali hooodně dlouho, no druhé přišlo hned jak jsem přestala kojit, takže tak trochu šok. Ale krásný! Když to člověk neřeší, otěhotní, ani neví... souhlasím s předchozími komentáři, že psychika dělá svoje

Žofinka

Žofinka, 23. 9. 2017, 6.25

každý je v tomto ohledu jiný, ale já velmi věřím na stav psychiky, že dělá své a všechny problémy má člověk hlavně v hlavě

Leňulka, 23. 9. 2017, 8.10

to ano to dělá hodně ale ani když člověk to z hlavy vypustí tak to někdy nepomůže. Tenkrát když jsme zkoušeli první tak jsem i změnila práci abych měla jiné myšlenky, dělala přesčasy, pak jsme plánovali a zařizovali svatbu, do toho závažná porucha auta na opravu nebyly peníze, měsíc před svatbou odešla televize atd atd takže pořád bylo co řešit a na dítě nebyly myšlenky v tu dobu vůbec a stejně nic

baru86

baru86, 12. 5. 2017, 20.23

Povedlo se cca za půl roku, ale nijak extra jsme se nesnažili zpočátku. Je to hodně o klidu v hlavě..

misalla, 20. 4. 2017, 15.21

U nás první na poprvé a druhé nám trvalo celkem dlouho. Je to hrozně o psychice, jak na to člověk myslí, tak to prostě nejde.

Kikinka30, 3. 4. 2017, 11.53

Fakt je ten,ze to chce relax,dobrou stra u,pohyb a nemyslet na to,ono se to podari,drzim palce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.13

Říká se, že je to hodně o psychice. Spousta maminek na to přestala myslet a najednou to bylo

vendy.z, 27. 3. 2017, 19.00

U prvního jsme čekali 3 měsíce u druhého to bylo po dovolené (bez prvorozené) na poprvé

louskacek2, 25. 3. 2017, 21.22

První čekání 3 roky. A dcera je z druhé inseminace. Pak jsme nechtěli pak zas jo . Tak 4 měsíční snažení a tehu bohužel potrat v 19 tydnu. Po potratu 4 měsíc opět tehu a má druha tentokráte klučičí láska. A Můj závěr ....naše snažení bylo vždycky úspěšné když jsme souložíli často obden. Nikdy jsem nepoznala kdy je ovulace a tohle byl jediny úspěšný postup . Přeji brzké otěhotnění. Tak pokud na mou radu dáte bude mít tatka minimálne měsíc doma co na praci:-).

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.14

Já pro jistotu s partnerem souložila každý den a vyšlo to hned. Ale netušili jsme, že to bude tak rychle

louskacek2, 28. 3. 2017, 18.28

To by me zabilo už takhle to bylo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 3. 2017, 18.42

To mi tak soulozili i předtím než jsme chtěli počít 😉

veru.veru, 25. 3. 2017, 9.32

To je individuální, každá to máme jinak, záleží na hodně okolnostech. Kluka jsem měla, ani nevím jak, s dcerou jsem otěhotněla za 3 měsíce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů