Alergie na laktózu / bílkoviny kravského mléka

zobrazeno 1632×

Vložil(a): skřítek, 17. 5. 2016 21.16

Dobrý den maminky, kojím a kvůli častým průjmům u mého miminka mi bylo bez jakýchkoliv testů pediatrem doporučeno úplně vynechat z mé stravy všechny mléčné výrobky. Máte s tím zkušenost? Prý může alergie časem vymizet, bylo to tak u Vás také? Případně co jste jedly, aby miminku nechybělo nic důležitého? Díky za reakce.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lauris, 30. 3. 2020, 23.19

Kamarádka s tím bojovala i miminka, ale měli speciální UM pro dětí s takovouto alergií.

Laisy, 11. 11. 2018, 19.13

U nás se to objevilo po tom co jsme začali dávat jogurty, měl průjmy a někdy i s krví. Bylo nám doporučeno zkusit mléčné výrobky bez kravské bílkoviny. V obchodě jsem narazila na OVČÍ A KOZÍ jogurty(tmavý černý obal, s bílým obrázkem kozy nebo ovce) vyzkoušely jsme a bylo vše v pořádku a chutnají nám všem. Pak jsem v lékárně objevila od stejné značky i kozí kolostrum na podporu imunity, tak i to se u nás uchytilo a nejsme ani tak nemocní .

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.45

kamarádka to měla také, dokonce jí vadila i trocha mléka, která se použije nazadělání buchet, ale časem se to upravilo

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.18

měla by vymizet okolo 1 roku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 17.42

Hodně maminkám vynechání mléčných výrobků pomohlo

skřítek, 5. 12. 2016, 20.53

Už to dost ustupuje, občas si něco "zakázaného" dám a je to ok, myslím, že to u malé bude jen přechodné.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 21.05

Tak to je moc dobře 😉

Hana-Silhartova, 25. 5. 2016, 23.05

Mám úplně ty samé zkušenosti. Ale zjistila jsem, že alergie se vyskytovala u mne ale pouze na některé mléčné výrobky a u mléka jen na některé druhy mléka - od některých výrobců. Musela jsem to trpělivě zkoušet.

Eliška Kaiserová, 23. 5. 2016, 22.46

Dcera mela teda intoleranci laktozy,takze u ni se to do roka veku spravilo samo...jinak pri kojeni jsem si jezdila pro jogurty a mleka ,,bezlaktozovy,,.

benca, 20. 5. 2016, 22.49

to sme nemali, my skor sme mali reflux, vcera sme hnackovali ale neviem co sa deje

ppetaa27, 18. 5. 2016, 21.18

Syn ma laktozovou intoleranci, ale prisli jsme na ni az pri prikrmech, kdy mi hrozne zvracel po mlecne kasi. Taky kojim a jim normalne mlecne vyrobky, protoze takhle to synovi nevadi. Je mu 10 mesicu a intolerance uz pomalu polevuje, ze mu uz jogurt nevadi. Protoze je i atopik, tak jsem zkousela elminacni dietu, diky ktere jsem zjistila na co je alergicky. Jinak tady na webu najdete clanek prave o te diete. Zkuste si ho precist a treba Vam pomuze

skřítek, 18. 5. 2016, 23.25

Perfektní, moc díky za odkaz na užitečný článek, který má hlavu a patu. Moc mi to pomohlo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů