Koupel

zobrazeno 1427×

Vložil(a): Anna K., 1. 8. 2016 19.41

Maminky jak je to s vannou v těhoteství. Někde jsem četla že se to nesmí, že škodí hodně teplá voda a já patřím k těm kterí ji mají rádi vařící ,ale nevím jestli je to fáma nebo fakt. Může se přidávat do vody nějaké olejičky apod?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 20. 11. 2017, 14.19

teplá voda může způsobit stahy a vyvolat porod

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 11.00

Teplou vanu jsem zkoušela jako pomoc pro přivolání porodu, abych nepřenášela a spolu s dalšími babskými radami to pomohlo

Kikinka30, 27. 3. 2017, 6.58

Chce to jen sprchu,nakladat se do varici vany neni noc dobry napad

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 18.36

teplá vana opravdu ne. Může způsobit předčasné kontrakce a porod.

Aliisha

Aliisha, 12. 12. 2016, 13.47

Teplou vanu bych nedoporučovala. Tu možná až při porodu. Dávala bych spíše chladnější sprchu, protože ta bude miminku mnohem příjemnější. Vanu s vařící vodou si dejte, až budete mít po šestineděli

Minnie, 14. 10. 2016, 10.54

Když jsem byla těhotná poprvé, tak jsme neměli internet, takže jsem ani nečetla žádné ,,chytré a zaručené" rady a dělala jsem vše podle sebe. No a protože horkou koupel mám ráda odjakživa, tak ani v těhotenství jsem si ji neupírala. Vše bylo v pořádku a horká vana mě vždy úžasně uvolnila a zrelaxovala. Ale když jsem čekala druhé mimčo, už internet byl a já začala občas číst. Ne že bych všemu věřila ale potratu jsem se bála jak čert kříže takže v prvním trimestru jsem se pouze sprchovala vlažnou vodou. Pak jsem si občas horkou vanu dopřála, ale za celé těhotenství tak 3x. Ona se stejně dcerka narodila uprostřed prázdnin a ve vedrech horká vana nebyla potřeba ale první dcerka je koncem listopadu a to už se horká vana od podzimu hodila

Lusesita25, 9. 10. 2016, 18.18

Vzdycky jsem se koupala nebo sprchovala tak teplou vodou, ktera mi delala dobre na uvolneni zad. Takze obcas sem mela i varici

vivianr, 4. 9. 2016, 16.52

Já se koupala normálně, jen jsem pak nedávala tak teplou vodu.

Topik2, 17. 8. 2016, 7.59

Koupala jsem se celé tehu s teplotou vody která mě vyhovovala....olejový jsem si přidávala zvlášť kvůli suché kuzi

darzanka, 3. 8. 2016, 11.35

První polovinu těhotenství jsem radši vysadila a pak mi nakonec stejně dělala líp horká sprcha. Asi když ta voda nebude úplně žhavá, tak by to vadit nemělo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů