Neduhy a strachy v 1.trimestru?

zobrazeno 2418×

Vložil(a): Poppy, 5. 9. 2015 9.19

Ahoj holky, jaké náte zkušenosti s prvním trimestrem? Cekame třetí miminko, tohle období je tedy nejhorší, co jsem zažila. :) Nevolnosti pravidelně od 17. hod až do usnutí. Ráno naštěstí dobré, musím ještě pořád hodit do práce... Také nesnesu maso, (já, takový masožravec), nejraději bych jedla jen lehoučká vegetariánská jídla a občas mám nesnesitelné chutě, které musím hned uspokojit. Např. koláč s tvarohem, nebo ledovou kávu, pomeranče, atd... A časté čůrání, večer jdu do hodiny až 5x. :/ A také ty první testy... Zrovna jsem po odběrech, cukr vyšel na hranici, takže dobrý a ještě čekat na zbytek... Příští týden se uvidí, jak vše vypadá a pak už jen zbývá oznámit vše originálně rodině a řešit v práci, co bude dál. Jak prožíváte toto období vy?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.30

ty testy a stresy o miminko mi daly asi nejvíce zabrat

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 15.17

ten stres je snad nejhorší

sestricka1989, 3. 11. 2016, 13.12

Mě bylo blbě celý den

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.30

Já také nesnesla vůbec máso a blbě mi bylo celý den

Lusesita25, 10. 10. 2016, 18.46

Pomalu jsem o malem ani nevedela jak mi nic nebylo. Jsem zvedava jak to bude vypadat u druheho.

misina01, 2. 10. 2016, 22.15

Ahoj, přidávám se k Vám čekáme s manželem první miminko a musím tedy zaklepat, není mi nic jen takové dost nafouklé břicho a rostoucí prsa.. jsem 14.týden, kdy jste cítili první pohyby? hodně štěstí všem.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 20.37

U prvního mi bylo zle jen ráno a byl to spíš jen takový pocit. U druhého mi bylo ze začátku zle pořád hlavně večer. Zlomilo se to až kolem 4. měsíce. Maso nemůžu do teď, takže se těším, až si po porodu dám nějakou flákotu

Minnie, 20. 10. 2015, 9.51

U prvního těhotenství to bylo dobré, unavená jsem nebyla a nevolnosti jsem měla od 18 hodin, tak jsem si lehla a přes noc to zaspala. Zato podruhé jsem si to asi vybrala, pořád jsem byla unavená, furt bych spala, ráno jsem zvracela jen jsem otevřela oči a špatně mi bylo celé dopoledne. A k tomu doma tříleťačka, která mě nechala ležet jen pokud šly na Déčku pohádky . Ani Vánoce jsem si neužila... Třetí plánujeme taky, ale myslím, že horší už to snad ani být nemůže a podruhé mi taky vadilo vařit maso na vývar - nebýt babiček, tak chudinka Natynka by 2 měsíce neměla polévku z vývaru.

mckvak, 7. 9. 2015, 20.57

Prvni trimestr utekl hrozne rychle - spatne mi bylo zasadne rano, stacilo otevrit lednicku, cesta do prace v metru tak na 4x - stacilo nejaky zavan nelibe vune a bylo to - ale psychicky to bylo uzasne, zvykat si na ten novy pocit - paradni Jo a okamzite mi prestalo chutnat maso

schebby, 6. 9. 2015, 18.44

Mě na nevolnost zabíral jedině zázvorový čajík.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů