Neleze či nechodí vaše dětátko? Nezoufejte, má čas.

sledováno 1× zobrazeno 1410×

Vložil(a): Alexandra, 17. 1. 2016 12.03

Rozhovor s Mgr. Šárkou Smíškovou - certifikovanou terapeutkou pro reflexní terapii V. Vojty (Vojtova metoda) a specialistkou pro hiporehabilitaci

Jste nervózní, že se vaše děťátko ještě nepřetáčí na bříško, neleze či nechodí a kamarádky už ano? Kdy je ten správný čas z pohledu fyziologického? Na koho se obrátit? A v jakých případech a proč se dá použít Vojtova metoda? Na tyto otázky vám odpoví Šárka Smíšková v tomto videorozhovoru. 
Ona sama se věnuje především dětem se speciálními potřebami, s rizikovou porodní anamnézou (např. DMO, svalová distrofie, těžká hypotonie apod.) a to mimo jiné prostřednictvím hiporehabilitace a hipoterapie, které díky přítomnosti koní dětem velmi pomáhají.

Na některých akcích webu ProMaminky.cz máte možnost se osobně potkat s odborníky z našich Poraden. Prosíme o shovívavost, co se týče kvality obrazu i zvuku. Musely jsme se přizpůsobit podmínkám na místě a natáčení probíhalo v blízkosti dětského koutku. I tak ale věříme, že pro vás bude mít rozhovor informační hodnotu.

Pokud máte další dotazy na Mgr. Šárku Smíškovou, zeptejte se jí pod tímto rozhovorem, nebo přímo v naší Psychomotorické a fyzioterapeutické poradně.

Máte nápad na téma, o kterém bychom měli napsat? Pošlete nám ho.

Sdílejte:   | 
6

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mckvak, 23. 1. 2016, 11.07

Super rozhovor!

lazna, 21. 1. 2016, 15.10

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight