Nová kategorie NÁKUP A PRODEJ je tady!

zobrazeno 899×

Vložil(a): Alexandra, 21. 10. 2015 8.51

Protože jste si v otevřené diskuzi na našem webu přály, abychom zde měly také BAZÁREK, zamakaly jsme na tom a MÁTE HO MÍT! :) V tomto článku si přečtěte, jak jsme ho pojaly a proč právě tak. A navíc se můžeme už brzy vidět při nákupu a prodeji OSOBNĚ!

Bazárek = Nákup a prodej

Novou kategorii webu jsme nazvaly Nákup a prodej. A to proto, že Bazárek evokuje pouze použité zboží, zboží z druhé ruky a my chceme umožnit prodej nejen použitého, ale také nového zboží. 

Dáváme vám tedy prostor pro prodej dětského oblečení a obuvi, nákup použitého dětského oblečení a obuvi, nákup hraček pro děti od prodejců, kteří se rozhodnou vám na našem webu produkty nabídnout, ale také prodej hraček, pokud si s nimi už vaše děti nehrají. Mezi kategoriemi naleznete samozřejmě nákup i prodej kočárků – opět nových i použitých a autosedaček. Můžete nakoupit i prodávat různá nosítka, odrážedla, potřeby pro krmení a kojení, potřeby pro přebalování, elektronické chůvičky, vybavení do dětského pokoje a podobně. Nezapomínáme ani na školní potřeby pro starší děti a také myslíme na nás, maminky, v kategorii Oblečení pro těhotné a kojící. Pokud byste nějakou kategorii postrádaly, budeme rády, když nám o tom dáte vědět. :)

 

 

Jak můžete kategorii Nákup a prodej používat a která z variant prodeje je pro koho vhodná?

 

Nákup a prodej jsme rozdělily na čtyři varianty prodeje: 

  • Prodávám PO DĚTECH
  • Prodávám NĚCO NAVÍC
  • Prodávám SECOND HAND
  • Prodávám VE VELKÉM

Už podle názvu byste se tam všichni měli najít. :)

  • Buď jste maminka, prodávající oblečení a třeba hračky PO SVÝCH DĚTECH a bude vám stačit maximálně 30 inzerátů měsíčně. Neplatíte nic! :)
  • Pokud potřebujete inzerátů z nějakého důvodu trochu víc a sem tam byste prodali i něco nového, pak můžete zvolit variantu NĚCO NAVÍC, kde máte k dispozici měsíčně 50 inzerátů na použité zboží a 5 na nové zboží. Tuto variantu jsme nacenily v platebním plánu na 49 Kč za měsíc. 
  • Určitě jsou mezi vámi také podnikavé maminky, které si nějakou tu korunu měsíčně přivydělávají k mateřské šikovným nakupováním a následným prodejem použitého dětského a mateřského zboží, kdy potřebují vystavovat opravdu velké množství inzerátů měsíčně. Přesně pro vás jsme připravily variantu SECOND HAND, ve které můžete ostatním maminkám nabídnout neomezené množství inzerátů na použité zboží měsíčně a jako bonus ještě 5 kusů nového zboží od 67 Kč. 
  • No a prozatím poslední varianta platebního plánu je určena prodejcům nového i použitého zboží, kteří prodávají VE VELKÉM – tedy našim stávajícím i budoucím partnerům webu, kteří chtějí nabídnout své zboží našim maminkám. V tomto plánu máte možnost zveřejnit neomezené množství použitých inzerátů a 200 inzerátů na nové zboží za cenu od 150 Kč měsíčně.
  • Pokud by vám počty inzerátů nestačily, můžete jednorázově navýšit kredit pro každou z variant, kdy zaplatíte 1 Kč za 1 vystavený inzerát. :)

Inzeráty na použité zboží mají platnost 28 dní. Po uplynutí této doby se v kategorii skryjí, ale vy je najdete ve svém uživatelském profilu a můžete je znovu nabídnout bez nutnosto nového vypisování celého inzerátu. Inzeráty na nové zboží mají platnost neomezenou, pokud je na začátku každého dalšího období předplacený plán s dostatečným limitem (nemusí to být od od 1. do 31.dne v měsíci).

A POZOR!
Máte možnost prodat a nakoupit také “na živo” :)

Rády bychom vás pozvali na akci Dětský bazárek v Era světě, který pořádáme společně s ČSOB. Bazárek proběhne 14. 11. 2015 od 13 do 18 hodin na Jungmannově náměstí v Praze.

Můžete zde prodat nebo nakoupit dětské a mateřské věci za super výhodné ceny. Zarezervujte si co nejdříve prodejní místo, protože kapacita míst je omezena a máme pro vás k dispozici 16 stolů ZDARMA. Rezervace a bližší informace o podmínkách pro prodej najdete ZDE 

Můžete se těšit na bohatý doprovodný program pro vás i vaše děti (dětský koutek, malování na obličej, soutěže o parádní ceny). 

A máte jedinečnou možnost využít odborných konzultací ZDARMA s Mgr. Šárkou Smíškovou - certifikovanou terapeutkou pro reflexní terapii V. Vojty, nebo Mgr. Janou Ohankovou - akreditovanou homeopatkou. Pokud máte zájem o odborné konzultace, nezapomeňte se včas objednat - REZERVACE KONZULTACÍ ZDE

V rámci Dětského bazárku je možné dětské oblečení a hračky také darovat organizaci SPOLEČNOU CESTOU z.s., jež podporuje matky a rodiny s dětmi, které nejsou schopny vlivem nepříznivé sociální situace zajistit optimální výchovu a péči dětem a dalším vybraným organizacím.

Budeme se na vás těšit zde na webu ProMaminky.cz v kategorii NÁKUP A PRODEJ a také osobně na DĚTSKÉM BAZÁRKU. ;)

 

Máte nápad na téma, o kterém bychom měli napsat? Pošlete nám ho.

Sdílejte:   | 
8

Diskuze k této stránce (5 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

DenisaC, 21. 11. 2015, 22.16

Super

lazna, 20. 11. 2015, 14.02

supr

mckvak, 18. 11. 2015, 21.03

Uz mam nafocenych taky par veci jen j tu hodit

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 9.23

Škoda, že jsem nestihla bazárek naživo, zrovna jsme byli v Praze, ale měli jsme ještě jednu akci na druhém konci

Kristy Sim

Kristy Sim, 17. 11. 2015, 0.04

Daly jste si obrovskou práci. Systém je víc než promakaný =)

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight