Jak si organizuje čas Barbora Poláková

sledováno 1× zobrazeno 2477×

Vložil(a): Alexandra, 14. 1. 2016 0.23

Bára Poláková je sice moje sestra, ale přes svůj maminkovsky i pracovně nabitý program nemá času nazbyt. Přesto jsem jí předala alespoň pár otázek od vás, abyste se na nás nezlobily, že vás necháváme čekat. Čtěte, co se s narozením Ronji změnilo, jaká je Ronja miminko a kdo Báře pomáhá skloubit všechny povinnosti okolo nedávno vydané desky a mateřství.

Rozhovor: exkluzivně pro ProMaminky.cz

 

Saša: Baru, máš za sebou prvních pár měsíců s Ronjou. To už je dost dlouhé období na to, zkusit odpovědět na otázku našich maminek, co se pro Tebe (případně pro vás oba s Pavlem) změnilo? (Poznámka pro ty, kdo by snad nevěděl - tatínkem Ronji a partnerem Barbory Polákové je herec Pavel Liška).

Bára: Na jednu stranu skoro nic a na druhou uplně všechno. Víc se smějeme, ale míň spíme. Já už trošku cítím po těch třech měsících spánkový deficit a občas večer melu z posledního. Snažíme se nasbírat energii tím, že chodíme společně na procházky do lesa, do parků, do města a na kafíčka s kamarádama a příbuznýma, který jsme před tím kvůli práci zanedbávali. Nestíhám chodit cvičit, tak to chci rychle změnit, protože pak se budu cítit líp a vše mi půjde snáz.  Rozhodně se mi změnil úhel pohledu na svět a na vlastní potřeby - ty odvály někam na poslední místo. Což mi ale nijak nevadí. Beru to jako fakt. Ale to není dobře, takže teď mám v plánu si tu hodinku, dvě týdně pro sebe urvat.

 

Saša: V listopadu ti vyšla první deska. To s sebou přináší určitě spoustu radostí, ale i povinností.. Rozhovory, nějaká vystoupení v TV.. například jsi byla pozvaná do Show Jana Krause, kde jsi účinkovala nejen jako host, ale také jste tam spolu s Kateřinou Sedlákovou zazpívaly tvojí úvodní píseň k desce - Nafrněná); na živo jsi zpívala také na koncertu Monkey Business, kam si tě kluci přizvali. Jak se to všechno dá skloubit se starostí o Ronju, kterou pořád plně kojíš? Kdy pracuješ a jaký je Tvůj denní rytmus?

Bára: No, ono toho víc naštěstí nebylo. Musela jsem vše ostatní zdvořile odmítnout, protože termíny kombinujem ještě s Pavlovým diářem a taky jsem se na to ani necítila. Hned lítat takhle po venku :) I když je pravda, že jsem měla ještě nějaká focení pro Marianne, Glanc... oboje vyjde brzy. Zítra jdeme my dvě spolu do Sama doma.. na to se těším moc, protože spolu teď samy dvě nejsme skoro vůbec, ale to je tak maximum, co jsme schopní časově s Pavlem dát. Protože on vždy hlídá. Zatím nechceme chůvu ani úkolovat babičky. A já pracuju spíš tak v hlavě. Rozmýšlím organizačně vše potřebné na křesty v březnu, promýšlím další dva klipy, a tak dál..

 

Saša: Řekneš našim maminkám, jaká je Ronja jako miminko?

Bára: Je moc milounká. Moje kamarádka říkala, že i když Ronja pláče, tak pláče tak něžně. To mě rozesmálo. Ona má tři holčičky a říkala, že když brečely, tak prostě řvaly. Tak jsem moc ráda, že je taková hodná. Je usměvavá a chápavá. Když potřebuju uvařit, tak jí to prostě vysvětlim a ona se na mě dívá a usmívá se. Nebo když tancujeme, tak se řechtá. Je to strašná sranda! Užíváme si to. Taky si to užívejte, maminky.

 

Pokud se chcete Barbory Polákové na něco zeptat, napište nám přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ. Otázky jí předáme a jakmile si vyšetří trochu času, zase vám tu na ně odpoví.

Máte nápad na téma, o kterém bychom měli napsat? Pošlete nám ho.

Sdílejte:   | 
6

Diskuze k této stránce (20 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Aliisha

Aliisha, 31. 12. 2016, 15.28

Něžný křik...tak to slyším poprvé

Blankasiro, 13. 8. 2016, 8.13

Inspirace pro další maminky, jak jde vše zvládat a propojit.

dáša, 29. 1. 2016, 17.25

Krásný rozhovor. Bára mi je víc a víc sympatická. Přeji hodně zdraví celé rodině.

mckvak, 23. 1. 2016, 13.24

Krasne

Kristy Sim

Kristy Sim, 19. 1. 2016, 14.30

Příjemný rozhovor =) přesně jako v Sama doma se sestrami =)

Kristy Sim

Kristy Sim, 19. 1. 2016, 14.30

Příjemný rozhovor =) přesně jako v Sama doma se sestrami =)

vequi, 18. 1. 2016, 0.13

Krásný rozhovor. Mám tuhle NE(nafrněnou) ženu moc ráda . Bára je super a přeji jí i její dcerušce hlavně zdravíčko!!!!

snany, 16. 1. 2016, 20.11

Vyrovnané a pohodové maminky mají klidná miminka. Velmi pěkný rozhovor.

Itany, 15. 1. 2016, 14.04

Opet krasny rozhovor... A zavidim ze miminko nezne place u nas se take rvalo:)

louskacek2, 15. 1. 2016, 12.32

Krasny clanek. Sama doma jsem si nenechala ujit. A Saso moc vam tom v promaminkovskem tricku sluselo. Ve vernostnim programu by stejne tricko bylo supr, hned bych sbirala bodiky. A resila jsem stejny problem co Bara smarja ja kojim, tatinek hlida a aby maly nemel hlad atd. Projistotu mam doma v mrazaku odsato ale uplne jsem s Barou soucitila. A na Krause se musim dodatecne mrknout pac v tuto dobu uz chrnime.

Alexandra, 15. 1. 2016, 14.28

Jéé, děkuju! No trochu jsem řešila, abych vedle Báry nevypadala jako "chudá příbuzná" (doslova), protože pokud ji sledujete, ona má spoustu parádních takových designových kousků od návrhářky Josefíny Bakošové (http://www.chi-chi.cz)... ale včeličkové tričko jsem si prostě vzít musela. Když už byla taková příležitost o webu ProMaminky.cz aspoň trošku něco říct, tak aby si včeličku našly maminky, které nás budou hledat. Tričko je sice obyčejné, ale moc příjemné a včeličku máme rády, takže ho rády nosíme na různé akce... Do VP o něm pouvažujeme. Je to fajn nápad a těší mě, že byste ho nosila. Snad by takových maminek bylo víc. S tím kojením je to sranda.. Když jsem Báře volala, že jsem už před barákem, ať sebou hne (vyzvedávala jsem jí), ptala se do telefonu, jestli stihne za hodinu a půl mlíčko rozmrznout, že Pavel hlídá Ronju, tak aby se z toho oba neorosili.

Katka, 15. 1. 2016, 18.59

A pije Ronja bez problémů mléko z lahvičky? Naši dceru tatínek flaštičkou neuspokojil a tak čekala, až se maminka vrátí od lékaře a pak se jí hladově vrhla na nalitá prsa ;o)

Jana V., 17. 1. 2016, 17.35

je fakt, že Báry styl oblečení je hodně dobrý ... kamarádka se hned dotazuje, kde je možné zakoupit/sehnat to parádní šedivé tričko/halenku, co měla Bára na sobě v Sama Doma )) Děkuji za odpověď

Kristy Sim

Kristy Sim, 19. 1. 2016, 14.29

To je super nápad s tričkem do Věrnostního programu. Také bych si jedno pořídila =)

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight