Vypouštění lodiček 2019

zobrazeno 50×

Vložil(a): anyvin, 3. 9. 2019 23.34

Region:
Hlavní město Praha
Začátek akce:
5. 10. 2019, 9.00
Konec akce:
5. 10. 2019, 22.00
Telefon:
777 949 508
E-mail:
info@medicalcore.cz
Web:
vypoustenilodicek.cz
Adresa:
ostrov Štvanice
Praha
Česká republika (ostrov Štvanice)

Návštěvníci se mohou těšit na opravdu skvělý zážitek, který se bude po 3 letech opakovat dne 5.10.2019 na ostrově Štvanice pod názvem „Vypouštění lodiček“.

Příjemné jsme spojili s užitečným, vstup na akci bude ZDARMA. Naše krédo je „Každá lodička pomáhá”. Návštěvníci budou mít možnost zakoupením lodičky štěstí podpořit dobrou věc a ty, kteří to opravdu potřebují.

Návštěvníky čeká bohatý program po celý den. Tímto sobotním dnem Vás bude provázet moderátor Leoš MarešPatrikem Hezuckým a Zorka Hejdová. Během dne vystoupí známí umělci jako Marek Ztracený, Dara Rolins, Milan Peroutka, Martin Šafařík se skupinou The Grdeners, Tam Tam Batucada a Markéta Smejkalová Kvartet. Svou kuchařskou show předvede Přemek Forejt a na freestyle motocross show předvede Libor Podmol s Podmol Brothers. 

S letní sezónou se pod taktovkou CineStaru naplno rozloučíme promítáním filmů v letním kině. Na velkém plátně se mimo dětské příběhy objeví i novinky ze světa filmu. Pro milovníky dobrého piva a vína budou připraveny samostatné zóny, kde návštěvníci ochutnají několik druhů piva a vín od vinařů s celé České republiky, pro děti bude připravena dětská zóna se zajímavým programem. Tento zábavný a edukativní den završí hromadné vypouštění lodiček na řeku Vltavu s ohňostrojem.

V edukační zóně bude tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a jiných nadšenců z Loono, z.s., kteří ukazují jak je prevence důležitá. Nadšení není 100% úspěchu, proto návštěva této zóny přinese návštěvníkům jedinečnou možnost setkat se zdravotnickou kapacitou, kterými nepochybně jsou ředitel Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Prof. MUDr. David Feltl, Ph.D.,MBA a primář I. kliniky tuberkulózy a respiračních nemocí VFN a 1. LF UK pan MUDr. Jiří Votruba, Ph.D

Cíle projektu:

Hlavním cílem projektu je podpora pacientské organizace ONCOLOGICA z.s., sdružující pacienty trpící onkologickým onemocněním. Výtěžek z akce bude pacientskou organizací ONCOLOGICA z.s. věnován potřebným pacientům a institucím z oblasti prevence a léčby.

Myslíme i na chráněné dílny:

V průběhu akce a po jejím skončení náš tým zajistí vylovení všech lodiček z Vltavy, aby měla událost minimální dopad na životní prostředí. Vosk věnujeme právě do chráněných dílen.

Rezervace a předprodej:

Počet lodiček bude omezený na 5.000ks. Návštěvníci mohou rezervovat lodičku na stránkách www.vypoustenilodicek.cz do 4.10.2019  nebo zakoupit na místě za 150 Kč.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Hlavní město Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 9. 2019, 16.58

Podívaná to bude určitě nádherná

LucieS

LucieS, 8. 9. 2019, 19.39

Super přesah.. držím palce, ať tam bude co nejvíce lodiček

Fuga

Fuga, 4. 9. 2019, 19.53

Tak to je neotřelá akce, už se těšíme

patricia077, 4. 9. 2019, 7.01

Tak to bude fajn akce s dobrým úmyslem

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací