Dárek na Valentýna

zobrazeno 872×

Vložil(a): Jarmilka, 7. 2. 2022 21.52

Ahoj holky, co kdyby sme si tu předaly tipy a doporučení, co koupit partnerům na Valentýna ? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kamilenka, 21. 1. 2023, 14.39

Ahoj, zkouším zase po roce oživit aktuální téma: Valentýn. Slavíte? Máte ti na dárek pro praktického muže?

Barborita, 22. 1. 2023, 21.14

co by sis tak predstavovala pro paktickeho muze? Ja taky takoveho mam a vim ze ho vzdycky potesi bude něco do dilny nebo něco na sport.

kamilenka, 23. 1. 2023, 21.46

Kutil moc není, ale něco na sport zní dobře ) Máš nějaký konrétní nápad?

Barborita, 24. 1. 2023, 12.44

ja tomu svymu budu kupovat další obleceni do satniku od www.baridiwear.cz…kupovala jsem mu na vanoce a mělo to o obr uspech

kamilenka, 25. 1. 2023, 21.31

Skvělý, díky za tip, podívám se moc ráda. Ráda zkouším nové pro mě neznámé značky

klarka.hany, 21. 12. 2022, 10.47

Tyjo to je dobrej nápad, to řeknu partnerovi ať mi pořídí taky a rovnou ještě na Vánoce

HaninkaKlimova, 1. 12. 2022, 16.16

Já na Valentýna vždycky tápu, co manželovi pořídit, ale on mi daroval "erotický košík" prostě koupil pár hraček na e-kondomy.cz a krásně to zabalil do košíku.. hrozně mě to pobavilo a zároveň udělalo radost.

esternovakova1970, 30. 3. 2022, 19.47

S manželem máme teď dokonalý vztah. Často chodíme někam na procházky, dáváme si dárečky, jezdíme na výlety. Teď chceme procestovat pálavu, a tak jsme si naplánovali výlet do https://www.pensionflorian.cz/ penzionu Florian, kde se nachází plno vinařství. Už se těším až ochutnám vína té největší kvality, která se dá v Česku pořídit.

novaklen, 27. 4. 2022, 10.53

My to děláme úplně stejně. Myslím si, že na Valentýna (a nejen na něj) je nejlepší dárek nějaký pěkný zážitek pro oba. My například minulý rok byli společně na wellness pobytu a bylo to super. Letos nás zase zaujaly erotické masáže, viz https://www.mataharisalon.cz/cs tak jsme se to rozhodli vyzkoušet a ani jeden z nás nelitoval.

magdi01, 14. 2. 2022, 9.13

My valentýna doma moc neřešíme, kupujeme si drobnosti. Letos jsem příteli koupila karamelky se vzkazem pro partnera od Karamelkov.

zoink, 13. 2. 2022, 12.20

Ahoj, já si nad tím také lámala hlavu. Tento rok mě zaujala parádní kožená luxusní peněženka https://www.penezenky-ahal.cz/luxusni-panske-penezenky/ a doufám, že z ní bude mít takovou radost jako já. No a k tomu lahvinku dobrého vína a večeře je samozřejmostí Jinak jsem vždy dávala třeba i kosmetiku, co má rád, dobrou čokoládu, pásek, tričko/svetr.. spíše podle potřeby

snany, 12. 2. 2022, 20.28

Nedáváme si nic ( manžel celkově nekupuje dárky ani k narozeninám ). Co chceme to si koupíme v průběhu roku.

Adrianita, 11. 2. 2022, 12.42

Mám koupené srdíčko z Čokoládovny Janek Můj manžel se jmenuje stejně

patricia077

patricia077, 12. 2. 2022, 21.20

Tak z této čokoládovny mi manžel i Vánocům koupil pralinky výborné a čokolády k svátku taky výborně třeba s červeným pepřem

Gustawka, 10. 2. 2022, 20.16

Sexy pradylko na sebe jako překvapení pro partnera

Eliška Kozlova, 9. 2. 2022, 3.26

Jakákoliv příležitost si s partnerem popřát a vyznat lásku je dobrá, klidně i v rodině, vždyť své děti také milujeme. Co se týče dárku, je lepší si popovidat a vybrat si společný dárek, nevidím důvod proč překvapovat, myslím že to partner ocení víc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů