Kineziologie

sledováno 3× zobrazeno 2067×

Vložil(a): Štěpánka78, 10. 4. 2015 21.02

Maminky, vyzkoušeli jste kineziologii s dítětem? Ráda bych jí vyzkoušela s 3,5 dítětem na odbourání nějakých problémů.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.59

já si taky myslela, že je to terapie za pomoci zvířat, to jsem ale ostuda

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 16.22

nezkoušela jsem, ale zvířata někdy dělají zázraky

Alexandra, 19. 8. 2017, 8.57

Kineziologie nemá se zvířaty nic společného

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 17.37

Nikdy jsem jí nezkoušela, ale může to být super

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 14.11

je to metoda, kterou doporučují a uznávají i lékaři, takže určitě. A je fajn, že vám pomohla, i když přes Vás a ne přes syna:-).

Štěpánka78

Štěpánka78, 17. 4. 2015, 21.34

Maminky, které zajímá tato diskuze ... Včera jsem byla na té kinezilogii. Musím říct, že docela zvláštní zážitek. Chtěla jsem odbourat nějaké psychické věci syna. Po povídání s kinezioložkou, došla k názoru, že nemusíme odbourávat jeho, ale nejdříve mě. Až změním něco já, změní se i on. Děti jsou hodně propojené s rodiči, zvláště s maminkami, s kterými tráví spoustu času. Vůbec mě neznala a našla v mém životě, nedořešené věci, které "viseli" ve vzduchu nedořešené. Takže nejdřív na sobě musím zapracovat sama a výsledek se objeví i na něm. Aspoň v to doufám, že to opravdu takhle funguje. Výsledek by měl být do 28 dní. Musím ale říci, že se mi v hodně věcech ulevilo, už jenom proto, že to člověk řekne.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 17.37

A výsledek nakonec byl? Je to hodně zajímavé

dasza, 13. 4. 2015, 13.42

ja ji vyzkoušela na sobě-ale bez účinku..ale možná to je tím že tehdá jsem na to nevěřila, a šla tam jen z hecu a přišlo mi to strašně legrační... a eště za tolik prachů- uf uf... už bych tam nešla-ale kolem mě maji maminky dobré zkušenosti i u dětí...

Katka

Katka, 11. 4. 2015, 19.36

taky bych potřebovala odbourat ;o) osobní zkušenost nemám, ale lidé si ji chválí, tak na tom asi něco bude, pokud půjdete, tak dejte vědět, jestli funguje

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů